Polecamy...

5 najchętniej kupowanych krzeseł barowych

11 Październik
2016

Napewno na uwagę zasługuje model ,,Krokus C 881". Można je określić bez wątpienia nowoczesnym krzesłem, które wniesie to coś do każdego wnętrza - można tu wymienić zarówno kuchnię, salon czy również pomieszczenia w barze czy restauracji. Model ten dostępny jest w czerwonym kolorze. Do ego funkcji zalicza się między innymi: płynną regulację. Wskazuje się również, iż musimy go sami złożyć. Jego wymiary są następujące: głębokość siedziska - 61 centymetry, szerokość siedziska - 68 centymetry, wysokość całkowita - 80 centymetry, jak i również wysokość do siedziska to niespełna 40 centymetry. Jednak wskazuje się również, iż ten model jest dość drogi, ponieważ można go zakupić w granicach czterystu złotych.

Następnie wskazuje się, że bardzo ciekawym rozwiązaniem jest model ,,hoker Carino czerwony". Krzesło to jest dostępne już od dwustu trzydziestu dziewięciu złotych.Skutkuje to tym, iż zdecyduje się na nie większa ilość osób, niż na to poprzednie. Waży ono około dziewięciu kilogramów, a wytrzymuje udźwig prawie stu dwudziestu kilogramów. Na stronie możemy znaleźć informację, że jest to obrotowe siedzisko, które jest tapicerowane skórą ekologiczną w kolorze czerwonym.

Nie ma wątpliwości, iż perełką jest model ,,hoker Florence 3pC". Jednak należy wskazać, iż jest to dość drogie rozwiązanie.Zadajemy sobie zatem pytanie ,,ile kosztuje?". Wskazuje się, że jego cena wyjściowa to sześćset pięćdziesiąt osiem złotych - jednak ówcześnie możemy go kupić po promocyjnej cenie zza jedyne czterysta dziewięćdziesiąt trzy złotych. Jego rama jest wykonana z drewna polerowanego i lakierowanego (buk). Poza tym charakteryzuje się ono miękkim oparciem i siedziskiem. Ten model charakteryzuje się tym, że można również dokupić inne meble z tej samej linii - wskazuje się tu fotele czy stołki barowe.  Na koniec postanowiono przestawić zdecydowanie tańsze rozwiązanie. Jest tu mowa o krześle funkcjonalnym, a jednocześnie praktycznym. Wskazuje się tu ,,krokus A042" w kolorze czerwonym. Jego szerokość to trzydzieści siedem centymetry. Jest to połączenie materiałów: eco skóry oraz stali chromowanej. Zatem to my musimy wiedzieć jakie krzesło będzie dla nas najlepsze zarówno pod względem funkcjonalności, jak i kosztów. 

 

To może Cię zainteresować