Polecamy...

Zadbaj o ergonomię pracy, dobierając odpowiednie krzesło - poradnik

11 Październik
2016

Wśród poważnych ludzi, zajmujących się biznesem i uczestniczącym w dużej ilości konferencji jest oczywiście bardzo dużo hipsterów, którzy muszą ubrać w to co najmodniejsze, jeździć w tym co na aktualnie na topie, siedzieć w fotelu, który jest najnowszym krzykiem mody. Takim fotelem może być fotel Atrium Memory Hru Chrome. Fotel wyglądem przypomina fotel dentystyczny. Ma regulowaną nogę z wraz kółkami które oczywiście po kilku tygodniach same odpadają i się gubią. Zatem tak jest zawsze z takimi fotelami które mają kółka do przesuwania. Takie kółka nigdy nie będą trwałe.

Często będą musiały być wymieniane, ale to tylko malutki minus wśród ogromnej ilości plusów. Fotel ten jest w całości tapicerowany, razem z podnośnikami siedziska i oparciem które dostosowuje się do naszych pleców. W przeciwieństwie do dwóch poprzednich foteli,  przy tym fotelu mamy regulowaną wysokość którą łatwo możemy dostosować do naszego wzrostu, co jeszcze bardziej pomaga w komfortowym użytkowaniu krzesła. Ciekawym, nowatorskim rozwiązaniem jest mechanizm, który pomaga w obróceniu krzesła podczas użytkowania gdy musimy się szybko obrócić do biurka lub do klienta a po zakończeniu samoczynny powrót do pozycji wyjściowej.

To nowa funkcja, której nie ma jeszcze w innego rodzaju hotelach. Myślę, że mimo iż jest to nowe i jeszcze mało znane, wkrótce stanie się to faktem i standardem podczas tworzenia i montowania foteli.  Wszak technika idzie do przodu w zastraszającym tempie. Podstawa fotela zbudowana jest z nierdzewnego aluminium, jest odporne na korozję i niemal nieawaryjne, nawet przy bardzo częstym użytkowaniu i zmienianiu wysokości oparcia fotela. Nawet w ciągu kilku lat nie czuć używania podstawy fotela czy pozostałych elementów. Wszystkie elementy metalowe są oczywiście chromowane, co również zapobiega korozji elementów.

To dobra opcja, wszystkie będzie chodziło bez skrzypnięć, bez zawieszenia się, bez problemu. Wszystkie elementy przy dbaniu będą ja nowe. Producentem krzesła jest oczywiście Nowy Styl, lider w branży produkcji tego rodzaju foteli. Firma jest solidna i nie aż tak bardzo droga. Czas realizacji zamówienia jest wyjątkowo krótki, bo wynosi od pięciu do czternastu dni, zapewniając bardzo niskie koszty wysyłki( do dziewiętnastu złotych).  Jeśli chodzi o gwarancję to mamy trzydzieści sześć miesięcy( trzy lata) na sam fotel i sześćdziesiąt miesięcy( sześć lat) na sam podnośnik. Ramy terminów reklamacji są więc długie. 

 

To może Cię zainteresować