Polecamy...

Komfortowe krzesło obrotowe do biura

11 Październik
2016

Najbardziej popularnymi krzesłami do biura, są krzesła obrotowe. Są do biura najwygodniejsze, bo w mgnieniu oka można się obrócić od klienta do biurka i z powrotem.  Niektóre wracają nawet automatycznie, ale tu nie tylko o bajery i funkcjonalność chodzi. Chodzi również a może i przede wszystkim o wygodę. 

W związku z czym to na krześle w biurze będziemy spędzać większość czasu. W związku z czym krzesło musi być dla nas jak najporządniejsze, jak najzdrowsze i jak najwygodniejsze.  Lepiej unikać zwykłych plastikowych, niewygodnych krzeseł na nieprzymocowanych dobrze kółkach. Takie krzesła są mało zwrotne, mało funkcjonalne, mało wygodne. Często pękają na siedziskach pod naporem osoby.  Trzeba tam często konserwować łożyska do kół, używając smaru który jest trudno zmywalny z naszych rąk czy ubrań.  Krzesła takie również zagracają pomieszczenie, gdziekolwiek na bok by się je odsunęło to i tak zajmują za dużo miejsca. I często mają regulowane oparcie, które regularnie się psuje, bądź się zacina.

Dlatego lepiej tu zainwestować i kupić porządne krzesło ze skóry, z regulowanym oparciem, i wygodną siatką na plecy na oparciu. Takie krzesła mają albo kółka, które przymocowane są na stałe bądź płozy które powodują że krzesło może się delikatnie odchylać i bujać. Lepiej oczywiście wybrać ciemną skórę na krzesło, na niej nie widać żadnych plam, bo na jasnej welurowej skórze, będzie widać od razu wszelkie ślady naszego używania.  Kupując krzesło obrotowe do biura, zwróćmy uwagę z jakiego budulca są elementy metalowe krzesła. Jeśli są z aluminium lepiej je odpuśćmy.

Chyba, że chcemy co kilka miesięcy wydawać fortunę na konserwację krzesła. Aluminium jest bardzo podatne na uszkodzenia z zewnątrz, na korozję, na rdzę. Najlepiej kupować krzesła z elementami chromowanymi, które na te wszystkie rzeczy są odporne.  Co za tym idzie najlepiej po prostu nie kierować niczym poza naszym gustem i wygodą. Zatem krzesło biurowe nie jest do oglądania tylko do siedzenia, i długiej pracy przy biurku. To nam przede wszystkim ma być wygodnie, a nie tym którzy wygląd krzesła obgadują. Nieważne jakie krzesło by było. Dbajmy tylko o swoją wygodę.

 

 

To może Cię zainteresować