Polecamy...

Krzesła specjalistyczne

11 Październik
2016

Należy zaznaczyć, że krzesła specjalistyczne potrzebują między innymi seniorzy. Starzenie się to temat niezmiernie interesujący, bowiem czasami może przerażać oraz powodować depresję. Jednak procesem starzenia zajmuje się biologia oraz medycyna, jak i również nauki społeczne czy nauki o zachowaniu się człowieka, bądź technologia, sztuka czy metodologia badań. W wielu przypadkach starość nazywana jest również późną dorosłością czy trzecim wiekiem życia, a poza tym ma równocześnie charakter statyczny.

Wskazuje się, iż krzesła specjalistyczne są drogie. Do jednych z nich zalicza się ,,GOLIAT t s12". Jest tu płynnie regulowana wysokość siedziska - dzieje się to za pomocą podnośnika pneumatycznego. Do zestawu dołączone są kółka do powierzchni twardych bądź dywanowych.  Kolejnym modelem jest ,,NARGO RTS ts13". Jakie ono jest? Wskazuje się, iż wyróżniają je następujące funkcje: posiada antypoślizgową powierzchnię siedziska, jak i również uchwyt umieszczony w górnej części oparcia. Bardzo ważną kwestią jest to, że posiadają one tak zwany Atest Badań Wytrzymałościowych. Natomiast podstawa jest stalowa z poszczególnymi nakładkami z tworzywa sztucznego.

Należy zaznaczyć, iż zakup krzesła specjalistycznego to bardzo istotna rzecz - skutkuje to tym, iż musimy wziąć pod uwagę wszystkie za i przeciw.

Kolejnym są krzesła specjalistyczne ,,SENIOR RTS ts + Ring Base". Siedzisko, jak i również oparcie jest tapicerowane. Mamy tu do czynienia z regulowaną wysokością, jak i również głębokością za pomocą śruby. Należy mieć na uwadze, iż podstawę możemy nabyć jedynie na stopkach.

 Kolejnym rodzajem krzeseł specjalistycznych jest ,,SMART GTP27 steel02 + Ring Base chrome z mechanizmem CPT". Bardzo ważną rzeczą jest, iż opisywany fotel ma dobrze wyprofilowane oparcie. Poza tym posiada również stałe podłokietniki. W modelu tym występują następujące podstawy: chromowana, czarna, stalowa, jak i również nylonowa. Godnym uwagi jest również krzesło: ,,SMART WHITE GTP27 steel04 + Ring Base chrome z mechanizmem CPT". Model ten posiada dodatkowo blokadę kąta odchylenia w wybranej pozycji. Natomiast podstawa jest chromowana bądź stalowa. Poza tym jest to model, który posiada również metalową obręcz pod stopy.

 

 

To może Cię zainteresować